Image

E-YÖS’e Hoş Geldiniz.

E-YÖS; Uluslararası öğrencilerin Türkiye Üniversitelerine yerleştirilmesi çalışmalarına Türkiye’de 2002 yılında başlayan Vizyon Edu bünyesinde faaliyet gösteren web tabanlı sınav sistemidir. Merkez ofisi İstanbul’dadır.

2002 yılından bugüne kadar binlerce T.C uyruklu öğrenciye uluslararası öğrenci hareketliliği noktasında danışmanlık yapmış, birçok ülkede farklı dillerde eğitim alma olanakları sunmuştur. Aynı zamanda kurumumuz, yabancı uyruklu öğrencilerin başta İstanbul olmak üzere Türkiye’de ve Kıbrıs (K.K.T.C) de birçok üniversiteye yerleşmelerini sağlamıştır ve bu çalışmalarına devam etmektedir.

Alternatif eğitim modelleri sunan Vizyon Edu, Türkiye’de üniversite eğitimi almak isteyen uluslararası öğrenciler için erişimi kolaylaştırmak adına web tabanlı E-YÖS sınav imkanı sunmakta.

Türkçe dil eğitimi almak isteyen yabancı ülke vatandaşlarına vıp dersliklerimizde birebir yüz yüze Türkçe dil eğitimi sunarken aynı zamanda internet üzerinden de uzaktan eğitim vermektedir.

Kurumumuz; Danışmanlık hizmeti sunduğumuz tüm öğrencilerimizi Türkiye’de üniversitelere yerleştirerek öğrenci ve ailelerin 7/24 ulaşabildiği bir kurumdur.

Uluslararası öğrenci alanında %100 başarı ve yerleştirme yapabilen bir kurumdur.